PK 35N29 WQ (29SL3120)
Skladom (6 ks)
Import kód: 5552025
Popis
Piezo bzučiak 1,5-20VDC 2,9kHz 90dB
Operating Voltage: 1,5-20 V
Frequency: 2,9 kHz
Operating Mode: Continuous
Sound Press.Level: 90dB
Operating current: 10 mA
Mounting Type: wire
Dimensions: D43x16mm
Termination: wire
Voltage Rating: 12 V