SK 470uF 50V 85°C (SKR471M1HG21M)
Skladom (193 ks)
Import kód: 5212499
Popis
Elektrolytický kondenzátor D10x19mm P5
Series: SK
Capacitance: 470 uF
Voltage DC: 50 VDC
Pitch: 5 mm
Terminal: Radial
Operational life: 2000 h
Tolerance: 20 %
Diameter: 10 mm
Height: 19 mm
ESR: - Ohm
Operation Temperature: -40...85°C
Note: n/a
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár