RD 330uF 25V 105°C (RD1E337M0811MBB)
Skladom (87 ks)
Import kód: 5212410
Popis
Elektrolytický kondenzátor D8x11,5mm P3,5
Series: RD
Capacitance: 330 uF
Voltage DC: 25 VDC
Pitch: 3,5 mm
Terminal: Radial
Operational life: 2000 h
Tolerance: 20 %
Diameter: 8 mm
Height: 11,5 mm
ESR: - Ohm
Operation Temperature: -55...105°C
Note: n/a
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár