RD 10uF 450V 105°C (RD2W106M12020PL159)
Skladom (312 ks)
Import kód: 5212190
Popis
Elektrolytický kondenzátor D12,5x20mm P5
Series: RD
Capacitance: 10 uF
Voltage DC: 450 VDC
Pitch: 5 mm
Terminal: Radial
Operational life: 2000 h
Tolerance: 20 %
Diameter: 12,5 mm
Height: 20 mm
ESR: - Ohm
Operation Temperature: -40...105°C
Note: n/a
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár