CDC5 10pF 1000V NP0 P5 (CC2100JNPO501B5LS-LF)
Skladom
Import kód: 5211093
Popis
Kondenzátor keramický vývodový
Capacitance: 10.0 pF
Voltage DC: 500 VDC
Temperature Coefficient: NP0
Tolerance: 20 %
Case: -
Pitch: 5 mm
Package: bulk
Dimensions: -
Terminal: THT
Temperature Min: -30 °C
Temperature Max: 125 °C
Note: n/a
Series: CC
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár