RM 1% 33 K (MF0207FTE52-33K)
Skladom (207 ks)
Import kód: 5201320
Popis
Rezistor 0,6W 0207
Resistance: 33.0 kOhm
Rated Power: 0,6 W
Size: 0207
Tolerance: ±1 %
Composition: Metal Film
Dimensions: D2,3x6,3mm
Temperature Coefficient ppm/°C: ±50 ppm/°C
Max. Working Voltage: 300 V
Insulation Voltage: 500 V
Packaging / Quantity: taped/Ammopack 5.000
Leads Dimensions: 0,6x28mm
Termination Style: Axial
Note: n/a
Series: n/a
Diskusia 0
Zatiaľ nie sú žiadne komentáre! Buďte prvý!
Nový komentár
RM 1% 33 K (MF0207FTE52-33K)
RM 1% 33 K (MF0207FTE52-33K)